Premiera spektaklu „Maria Skłodowska-Curie. Doświadczenie”
Premiera spektaklu „Maria Skłodowska-Curie. Doświadczenie” to dla nas wyjątkowe wydarzenie, pełne emocji i wzruszeń.
Dziękujemy wszystkim Twórcom, za ich zaangażowanie:
- Agnieszce Przepiórskiej za ożywienie na naszej scenie Marii Skłodowskiej-Curie,
- Justynie Łagowskiej za reżyserię i pomysł na scenografię,
- Piotrowi Rowickiemu za poruszający i napisany z dużą wrażliwością tekst.
A także: choreografce Milenie Czarnik, kompozytorowi Rafałowi Matuszakowi, Natanowi Berkowiczowi za stworzenie wizualizacji, Konradowi Parolowi za przygotowanie kostiumów.
Podziękowania dla realizatorów: dźwięku – Krzysiek Jaczyński; multimediów – Jakub Mazurek, świateł – Maciej Minorowski i Paweł Witek oraz produkcji teatralnej: kierowniczce Iza Zin-Depta, którą wspierali Maciej Mazur i Piotr Wojtachnia .
Dziękujemy także osobom pracującym za kulisami: dział promocji – Anna Struzik i Dominika Dwornikiewicz, zadania specjalne – Aneta Kozyra, oprawa graficzna spektaklu – Ola Hryciuk.
Podziękowania dla Dyrektora Teatru Starego w Lublinie Michała Karapudy za stworzenie przestrzeni do realizacji tego wyjątkowego przedsięwzięcia artystycznego.
To dzięki Waszej pracy historia Marii Skłodowskiej-Curie mogła wybrzmieć na scenie z taką siłą i autentycznością.
Podziękowania i ukłony kierujemy w stronę naszych partnerów:
- Dom Spotkań z Historią (Koprodukcja)
- Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
- Muzeum Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie
- Polskie Towarzystwo Chemiczne
Szczególne podziękowania kierujemy do naszych Widzów, którzy uczestniczyli w premierowych pokazach. Dziękujemy za Waszą obecność, życzliwe przyjęcie spektaklu i emocje, którymi dzieliliście się z nami po obejrzeniu przedstawienia. Wasze brawa są dla nas największą nagrodą oraz motywacją do dalszej pracy.