Spotkania

Wojciech Prażmowski. Wernisaż i spotkanie. Galeria na Płocie

Prezydent Miasta Lublin Krzysztof Żuk, Prof. Leszek Mądzik oraz Teatr Stary w Lublinie mają przyjemność zaprosić na wystawę fotografii Wojciecha Prażmowskiego realizowaną w ramach działalności Galerii na płocie. Wystawa eksponowana będzie od 16 października do 7 grudnia 2014 na ogrodzeniu Ogrodu Saskiego w Lublinie.

Ekspozycja obejmie 67 fotografii będących swoistym zapisem artystycznych „zdziwień”, refleksją nad czasem i przemijaniem oraz zaproszeniem do pochylenia się i zadumy nad Pięknem Pospolitym, które wciąż czeka na nasze odkrycia.

Wernisaż wystawy odbędzie się w czwartek 16 października 2014 r. o godz. 18.00 w Teatrze Starym w Lublinie. Wstęp wolny.

Wojciech Prażmowski urodził się w Częstochowie w 1949 roku. Fotografią zajmuje się od 1968 r. (udział w Ogólnopolskiej Wystawie Fotografii Artystycznej w Częstochowie). Ukończył Szkołę Fotografii Twórczej w Brnie oraz Państwową Wyższą Szkołę Filmowa, Telewizyjną i Teatralną w Łodzi. Do chwili obecnej uczestniczył w ponad 300 wystawach fotograficznych w kraju i zagranicą. Od 1977 roku jest członkiem Związku Polskich Artystów Fotografików. 

Więcej

Spotkania

  • fot. materiały promocyjne