Dzieci / Edukacja

Teatr Atofri "Słoń Trąbibombi"

Spektakl teatralno-muzyczny dla dzieci w wieku od 1 do 5 lat.

Cena: 30 PLN (bilety sprzedawane są dla dzieci – opieka bezpłatna. Uwaga! razem z dzieckiem na scenie, gdzie odbywają się przedstawienia może przebywać tylko jeden opiekun, drugi opiekun chcący uczestniczyć w przedstawieniu zajmuje miejsce na widowni). Bilety na spektakl można kupić tylko w kasie teatru.

Czy żyrafa ma długą szyję? Czy krokodyle mieszkają tylko nad Nilem? Słoń Trąbibombi przypatruje się spotkanym zwierzakom i trąbi, by zaprosić ich do wspólnych przygód. Przedstawienie inspirowane wierszami Jana Brzechwy, wzbogacone o brzmienie instrumentów perkusyjnych, z muzyką tworzoną w czasie spektaklu.

"Słoń Trąbibombi" to spektakl teatralno-muzyczny dla dzieci w wieku od 1 do 5 lat, zrealizowany dzięki zaangażowaniu Poznańskiej Fundacji Artystycznej, Centrum Kultury Zamek i Miasta Poznań.

Premiera odbyła się we wrześniu 2010 roku. Spektakl prezentowany m.in. na małych Warszawskich Spotkaniach Teatralnych i w ramach prezentacji Sztuka Szuka Malucha organizowanej przez Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu.

fot. Wojtek Wójcik

Dzieci / Edukacja

  • Scenariusz, reżyseria, opracowanie muzyczne: Beata Bąblińska, Monika Kabacińska
  • Występują: Beata Bąblińska, Monika Kabacińska, Grzegorz Babicz