Kontakt

Teatr Stary w Lublinie
ul. Jezuicka 18
20-113 Lublin
tel: 81 466 59 25
info@teatrstary.eu

NIP: 9462622479

nr konta: 15 1240 1503 1111 0010 3884 5401

Godziny otwarcia kasy:

Poniedziałek 10:00 – 16:00
Wtorek 10:00 – 16:00
Środa 10:00 – 16:00
Czwartek 10:00 – 16:00
Piątek 10:00 – 16:00

oraz na godzinę przed każdym wydarzeniem
Wejście do kasy od ulicy Dominikańskiej.

W dniach od 13 do 24 sierpnia z powodu wdrażania nowego systemu sprzedaży kasa Teatru Starego będzie nieczynna.
W środę (8.08) około godz. 17:00 wyłączymy również sprzedaż online na naszej stronie.Do sprzedaży biletów w kasie oraz na stronie planujemy wrócić 27 sierpnia.
Za utrudnienia przepraszamy.

 

Uprzejmie informujemy, że wszelka rezerwacja biletów wymaga podania imienia, nazwiska oraz numeru telefonu, które będą przetwarzane przez teatr w celu realizacji zakupu biletów. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo w regulaminie sprzedaży dostępnym na naszej stronie (http://teatrstary.eu/strona,regulamin-sprzedazy/) oraz w kasie teatru.
Jeśli nie wyrażają Państwo zgody na przetwarzanie tych danych osobowych, zapraszamy do bezpośredniego zakupu biletów w kasie teatru.

Dyrektor Teatru Starego:
Karolina Rozwód
tel. 81 466 59 25 wew. 12
krozwod@teatrstary.eu

Specjalista ds. Administracji
Marta Pyś
tel. 81 466 59 25 wew. 22
pys@teatrstary.eu

Specjalista ds. Marketingu i Promocji
Dagmara Misztal
tel. 81 466 59 25 wew. 21
misztal@teatrstary.eu

Dział Programowy:
tel. 81 466 59 25 wew. 51, 52

/ Agata Usidus-Staręga – teatr: usidus@teatrstary.eu
/ Karolina Mazur – muzyka: mazur@teatrstary.eu
/ Olga Zdybel – kino, zwiedzanie, wolontariat: zdybel@teatrstary.eu
/ Anna Hawryluk – program dziecięcy, cykl „Bitwa o kulturę” i „Bitwa o literaturę”: hawryluk@teatrstary.eu

Dział Techniczny:
tel. 81 466 59 25 wew. 11

/ Paweł Witek – kierownik Działu Technicznego; oświetlenie: witek@teatrstary.eu
/ Mirosław Jung – technik sceny: jung@teatrstary.eu
/ Krzysztof Jaczyński – nagłośnienie: jaczynski@teatrstary.eu
/ Sławomir Paprzycki – technik sceny: paprzycki@teatrstary.eu
/ Oleg Stankevich - technik sceny: stankevich@teatrstary.eu

Główna księgowa – Bożena Siuda
Kadry / kasa – Agnieszka Gołąb
Strona www / Facebook / kasa – Dominika Dwornikiewicz

Jeśli informacje umieszczone na stronie Teatru Starego nie odpowiadają na wszystkie Państwa pytania, prosimy o kontakt na adres: info@teatrstary.eu.

Kliknij, aby wypełnić ankietę