Kontakt

Teatr Stary w Lublinie
ul. Jezuicka 18
20-113 Lublin
tel: 81 466 59 25
info@teatrstary.eu

NIP: 9462622479

nr konta: 15 1240 1503 1111 0010 3884 5401

Godziny otwarcia kasy:

Poniedziałek 10:00 – 16:00
Wtorek 10:00 – 18:00
Środa 10:00 – 18:00
Czwartek 10:00 – 16:00
Piątek 10:00 – 18:00

oraz na godzinę przed każdym wydarzeniem

Wejście do kasy od ulicy Dominikańskiej.

Dyrektor Teatru Starego:
Karolina Rozwód
tel. 81 466 59 25 wew. 12
krozwod@teatrstary.eu

Specjalista ds. Administracji
Martyna Szewczyk
tel. 81 466 59 25 wew. 22
szewczyk@teatrstary.eu

Specjalista ds. Marketingu i Promocji
Agata Usidus-Staręga
tel. 81 466 59 25 wew. 21
usidus@teatrstary.eu

Dział Programowy:
tel. 81 466 59 25 wew. 51, 52

/ Beata Jankiewicz-Wylot – p.o. kierownika Działu Programowego; teatr wylot@teatrstary.eu
/ Karolina Mazur – muzyka: mazur@teatrstary.eu
/ Izabela Zin – kino, zwiedzanie, wolontariat: zin@teatrstary.eu
/ Anna Kiszka – program dziecięcy, cykl „Bitwa o kulturę” i „Bitwa o literaturę”: kiszka@teatrstary.eu

Dział Techniczny:
tel. 81 466 59 25 wew. 11

/ Martyna Szewczyk – p.o. kierownika Działu Technicznego: szewczyk@teatrstary.eu
/ Mirosław Jung – technik sceny: jung@teatrstary.eu
/ Krzysztof Jaczyński – nagłośnienie: jaczynski@teatrstary.eu
/ Sławomir Paprzycki – technik sceny: paprzycki@teatrstary.eu
/ Oleg Stankevich - technik sceny: stankevich@teatrstary.eu
/ Paweł Witek – oświetlenie: witek@teatrstary.eu

Główna księgowa – Bożena Siuda
Kadry / kasa – Agnieszka Gołąb
Księgowość / kasa – Dominika Dwornikiewicz

Jeśli informacje umieszczone na stronie Teatru Starego nie odpowiadają na wszystkie Państwa pytania, prosimy o kontakt na adres: info@teatrstary.eu.

Kliknij, aby wypełnić ankietę