Regulamin sprzedaży i wykorzystania Voucherów

1. Voucher jest wymienny na bilet lub bilety na dowolne wydarzenie z repertuaru Teatru Starego w miarę dostępności miejsc w chwili wymiany lub rezerwacji.
2. Dostępne są 2 rodzaje voucherów o nominałach: 50 PLN i 100 PLN brutto, w tym 8% VAT.
3. W przypadku, gdy cena biletu jest wyższa niż nominalna wartość vouchera, istnieje możliwość dopłacenia brakującej kwoty.
4. W przypadku, gdy cena biletu jest niższa niż nominalna wartość vouchera, kasa nie zwraca różnicy.
5. Voucher ma określony termin ważności: 6 miesięcy od daty zakupu. Wymiana vouchera na bilet po upływie terminu ważności vouchera jest niemożliwa.
6. Voucher nie zastępuje biletu, i aby go wykorzystać należy wymienić go w kasie teatru na bilet.
7. Istnieje możliwość uprzedniej telefonicznej rezerwacji miejsc pod numerem: 81 466 59 25 lub osobiście w kasie Teatru Starego, za podaniem numeru vouchera. Wymiana vouchera na zarezerwowane miejsce musi zostać dokonana nie później niż na 7 dni przed wybranym wydarzeniem
8. W przypadku odwołania wydarzenia, na który była rezerwacja, Teatr Stary zobowiązuje się do zaproponowania biletu na inne wydarzenie w innym terminie. W przypadku odwołania wydarzenia, na który bilet otwarty/voucher został zrealizowany, Teatr zobowiązuje się do zaproponowania biletu na inne wydarzenie w innym terminie, natomiast nie przysługuje prawo do zwrotu pieniędzy.
9. Vouchery nie podlegają zwrotowi ani wymianie na gotówkę.
10. Za niewykorzystane vouchery nie przysługuje zwrot pieniędzy.